Získejte zdarma Strategický prodejní plán, konzultaci a checklisty pro explozivní zvýšení prodejů 

Použijte tuto speciální sadu v hodnotě 3460 Kč pro okamžité zvýšení prodejů, a to bez investic do reklamy, prodejního týmu či jakýchkoliv dalších nákladů.

[phoneverification]

Co všechno dnes můžete získat zdarma 

w

1. Strategická prodejní konzultace v hodnotě 990 Kč

2. Strategické prodejní mapy v hodnotě 990 Kč

i

3. Strategický prodejní plán v hodnotě 990 Kč

Z

4. Strategické prodejní checklisty v hodnotě 490 Kč

Proč jsme vytvořili
tento balík

Pavel Hrdlička a Petr Havel

Když jsme se sešli na první týmové poradě v roce 2021, tak nám bylo naprosto jasné, že musíme okamžitě vymyslet nějaké řešení. 

Přes 90 % nových klientů za námi přicházelo se stejnými problémy:

❌ „Padají nám prodeje a nevíme, co s tím dělat.“

❌ „Zhoršuje se nám cash flow a nemáme na zaplacení faktur.“

❌ „Máme strach z toho, jak to bude vypadat za pár měsíců.“

Bylo tedy zřejmé, že musíme vytvořit systém, který by v co nejkratším čase dokázal zvýšit prodeje a zlepšit finanční stabilitu.

Bez toho, aby se naši zákazníci museli učit komplikované věci.

Bez toho, aby museli investovat peníze do reklamy.

Bez toho, aby museli čekat dlouhé měsíce na to, jestli nové prodejní strategie budou fungovat. 

Vybrali jsme tedy z našeho programu Profit Method™ deset speciálních prodejních strategií, které splňovaly všechny tyto požadavky a které nám a našim klientům vygenerovaly v prodejích přes 500 milionů Kč. 

K tomu jsme přidali prodejní mapy, personalizovaný prodejní plán a prodejní checklisty a vy dnes tento kompletní balík můžete získat úplně zdarma.

Náš motiv proč tento kompletní balík dáváme zdarma je úplně jednoduchý. Je to jen malá ochutnávka toho, co najdete v kompletním programu Profit Method™, a my věříme, že po této ochutnávce budete chtít s námi pokračovat dále

vše co potřebujete ke zvýšení prodejů v těchto turbulentních časech

w

Strategická prodejní konzultace v hodnotě 990 Kč

Strategické prodejní mapy v hodnotě 990 Kč

i

Strategický prodejní plán v hodnotě 990 Kč

Z

Strategické prodejní checklisty v hodnotě 490 Kč

celková hodnota 3460 Kč

dnes ZDARMA

(platí jen pro omezený počet klientů)

tato sada obsahuje
10 pRODEJNÍCH strategií
, které navždy změní vaše podnikání

Všech 10 prodejních strategií obsažených v SALESBOXu jsme pečlivě vybrali z více než 230 strategií, které obsahuje náš program PROFIT METHOD™. Naším hlavním kritériem bylo, aby tyto strategie dokázaly co nejvíce zvýšit prodeje za co nejkratší čas, a to s nulovými investicemi do reklamy či prodejního týmu.

KDO JE AUTOREM Profit Method™ 

Když dáte dohromady špičkové byznysové mozky, začnou se dít kouzla…

Profit Method™ vznikl na základě více než 115 let kombinovaných zkušeností zakladatelů Business Nation® v oblasti prodeje, marketingu, vedení firem, financí či práva. Aktuálně je celý program přeložený do 5 světových jazyků a používají ho podnikatelé ve Francii, Belgii, Lucembursku, Německu, Švýcarsku, Rakousku, Polsku, Česku, Slovensku, Rusku, Kazachstánu i Ukrajině a již brzy se přidají i další země po celém světě.

Pavel patří k předním světovým marketérům. Za celou jeho kariéru pracoval pro velké značky jako Toyota, Lexus, ČSA, ale i pro stovky malých podnikatelů. Jeho vzdělávacími programy prošlo už více než 20.000 podnikatelů. Je autorem mnoha multimilionových značek a drží titul nejúspěšnější online kampaně v ČR za rok 2017 a 18. Jeho projekty se prodávají na velkých světových trzích jako USA či Rusko. Pavlovi se jako jednomu z mála u nás podařilo prosadit i v zahraničí, kde přednášel na odborných konferencích například v Rusku či Asii.

Pavel Hrdlička
zakladatel Business Nation®

Během jeho 28letého působení v oblasti obchodu a marketingu dosáhl se svými týmy přes 5 miliard Kč v prodejích. Osobně a se svými týmy vyškolil přes 17.000 obchodníků, manažerů a ředitelů. Jeho týmy přispěly k rekordním prodejům společnosti Zepter v České a Slovenské republice. Osobně a prostřednictvím vybudované sítě provedl desítky úspěšných uvedení produktů na náročné trhy střední Evropy. Petr přednášel na konferencích nejen v ČR/SR, ale také v Rusku, Monte Carlu, Polsku, Egyptě.

Petr Havel
zakladatel Business Nation® ČR

Alexandre je jedním z předních evropských expertů v oblasti obchodního práva, financí a nemovitostí. Má více než 20 let zkušeností s projekty po celé Evropské unii v úhrnné hodnotě přes 500 milionů EUR.

Alexandre Levinski
zakladatel Business Nation® France&Germany

V byznysovém světě se pohybuje již více než 25 let. Pracoval pro velké společnosti jako Coca-Cola, ale i pro malé podniky. Jeho špičková expertiza v oblasti daní, účetnictví a managementu ho přivedla k vybudování úspěšné společnosti, která pomáhá stovkám malých i středních firem.

Wojciech Majewski
zakladatel Business Nation® Poland

Vladimir má více než 15 let zkušeností v mezinárodním obchodu, které završil postem viceprezidenta Evropské hospodářské komory v Bruselu. Má za sebou mnoho úspěšných internetových projektů, mezi které patří i jeden z největších e-commerce portálů v Evropě.

Vladimir Shadura
zakladatel Business Nation® Russia

je to úplně nový způsob, jak explozivně zvýšit prodeje

Stačí udělat jen 4 jednoduché kroky – a již za několik dní můžete vidět první výsledky.

1. krok

strategická prodejní konzultace

Stačí jen 30 minut a náš expert vám pomůže identifikovat, které z TOP 10 prodejních strategií jsou pro vás nejlepší na základě vaší stávající situace, a poradí vám, jak nejrychleji tyto strategie aktivovat.

2. krok 

strategické prodejní mapy

Obdržíte od nás strategické prodejní mapy, které vám pomůžou okamžitě pochopit, jak každá z TOP 10 strategií funguje v praxi. 

3. krok 

Strategický prodejní plán

Na základě předchozí konzultace vám náš specialista vytvoří personalizovaný prodejní plán s vybranými strategiemi.

4. krok

Strategické prodejní checklisty

Poté stačí už jen postupovat podle speciálních strategických checklistů, které vás vedou krok za krokem celým procesem k co nejrychlejšímu zvýšení vašich prodejů. 

vše co potřebujete ke zvýšení prodejů v těchto turbulentních časech

w

Strategická prodejní konzultace v hodnotě 990 Kč

Strategické prodejní mapy v hodnotě 990 Kč

i

Strategický prodejní plán v hodnotě 990 Kč

Z

Strategické prodejní checklisty v hodnotě 490 Kč

celková hodnota 3460 Kč

dnes ZDARMA

(platí jen pro omezený počet klientů)

„NašÍm cílem je do roku 2025 umožnit 1.000.000 podnikatelů na celém světě zdvojnásobit jejich byznys s pomocí inovativních nástrojů a strategií.“

Business Nation® je mezinárodní komunita podnikatelů, jejímž cílem je vybavit majitele firem po celém světě vším potřebným k budování jejich byznysu. Na jednom místě jsme dali dohromady to nejlepší know-how, nástroje a networking.

Vize Business Nation®

Chceme, aby podnikatelé dosahovali jejich maximálního potenciálu a mohli vytvářet změnu, kterou chtějí vidět kolem sebe. Protože podnikatel je vizionář – a naše společnost potřebuje více vizionářů. Podnikatelé jsou ti, co nečekají pasivně na ostatní, ale sami mění věci k lepšímu. Pokud jste jedním z nás, pak vytváříte nové věci, investujete. My nejsme pravice ani levice; jsme podnikatelé. Nečekáme na změnu, vytváříme změnu.